Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

II Memoriał Jacka Tomalskiego

Październik 16, 2017

W niedzielę 15 października 2017 r. na kompleksie boisk ,,Orlik 2012" w Olsztynie odbył się II Memoriał Jacka Tomalskiego.
Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski. Gośćmi specjalnymi byli: żona zmarłego, Elżbieta Tomalska oraz trenerzy, Gothard Kokott i Jerzy Owczarek.

Władze Gminy, przyjaciele i reprezentanci różnych środowisk, poprzez turniej memoriałowy dają wyraz pamięci o nieodżałowanym społeczniku, nauczycielu i sportowcu.

W zawodach piłki nożnej wzięło udział 5 zespołów: Baszta Olsztyn 1, Baszta Olsztyn 2, drużyna GOSiR-u, drużyna Nauczycieli i Tygrysy Murawy.

Zwycięstwo odniosła drużyna GOSiR-u Olsztyn, drugie miejsce zajęła drużyna Tygrysy Murawy, trzecie przypadło Nauczycielom, czwarte miejsce dla Baszty Olsztyn 2 oraz piąte dla Baszty Olsztyn 1. Królem strzelców niedzielnych zawodów został Tomasz Kała z drużyny GOSiR-u Olsztyn.

Wszyscy uczestnicy zapowiedzieli udział w kolejnym Memoriale.

Organizatorami imprezy byli: GOSiR w Olsztynie oraz GLKS ,,Sokół” Olsztyn.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).