Poniedziałek, 26 lutego 2018r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

II Memoriał Jacka Tomalskiego

Październik 11, 2017

W niedzielę 15 października 2017 r. o godz. 9.00 na kompleksie boisk ,,Orlik 2012" przy ul. Zielonej 66 w  Olsztynie odbędzie II Memoriał Jacka Tomalskiego.

W zawodach piłki nożnej weźmie udział 5 drużyn.

Organizatorzy: GOSiR w Olsztynie oraz GLKS  ,,Sokół” Olsztyn zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Olsztyn do udziału i kibicowania.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).