Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

III Zawody Balonowe i Jurajski Festiwal Sztuki i Wina w TV ORION

Marzec 14, 2019

Już dziś zapraszamy na III Jurajskie Zawody Balonowe o randze Pucharu Polski (18-21 lipca 2019 r.) i IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina (20-21 lipca 2019 r.).

Zachęcamy do obejrzenia materiału z udziałem Wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego w Telewizji Orion.

http://tvorion.pl/?action=show_news&idNews=27032&fbclid=IwAR0X0yC8p24YFgMj9lr1lctd1k_pGad2r4v0KgXwivY3m-bcMOCYI2GRUhc
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).