Wtorek, 7 lipca 2020r. | Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Pokaż menu

Jakub Andzel finalistą konkursu matematycznego

28 maja, 2020

Miło nam poinformować, że Jakub Andzel, uczeń Szkoły Podstawowej w Olsztynie został finalistą Przedmiotowego Konkursu z Matematyki, zorganizowanego przez Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach. Jakuba  przygotowała  Agnieszka Tomalska – Ladra.
Gratulujemy sukcesu!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).