Sobota, 22 września 2018r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Jaskiniowa Jura 2017

Październik 10, 2017

14 października 2017 r. o godz. 11.00 odbędzie się zlot turystyczny z elementami rywalizacji skierowany do posiadaczy samochodów 4x4 i ich rodzin.

Organizatorzy przewidują zwiedzanie z przewodnikiem okolicznych jaskiń, kamieniołomów, bunkrów i wielu innych atrakcji.

Do dyspozycji uczestników zostanie oddane pole do gry w Paintball oraz wystąpi zespół Rockowy.

Koniecznie należy zabrać  ciepłą odzież, lampki lub latarki oraz dobry humor.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).