Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Kanalizacja w Przymiłowicach

Wrzesień 14, 2018
Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0 Zamek w Olsztynie - Ziijon - Praca własna / Wikipedia / CC BY 3.0

Informujemy, że od 10 września 2018 r. można już podłączać się do kanalizacji sanitarnej. Obowiązek ten wynika z art. 5 ust. 1 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996 r. (dz. u. nr 236. poz.2008). 

Ważne: podłączenie do sieci kanalizacyjnej należy wykonać do 31.12.2018 r. Dla mieszkańców którzy podłączą się w okresie do 30.11.2018 r. nie będzie wymagana dokumentacja techniczna przyłącza!!! Dodatkowe informacje związane z kanalizacją sanitarną można uzyskać w Urzędzie Gminy Olsztyn w pok. nr 14 lub pod numerem telefonu 577 212 511 lub 34 328 50 77 w. 27.

W załączeniu: broszura informacyjna.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).