Niedziela, 9 sierpnia 2020r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Konferencja Politechniki Częstochowskiej

06 grudnia, 2019

Wczoraj, 5 grudnia 2019 roku, odbyło się w Sali sesyjnej spotkanie w ramach XVI Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym zorganizowanej przez Politechnikę Częstochowską.

Zastępca Wójta Gminy Olsztyn, Małgorzata Haładyj, opowiedziała przybyłym gościom o Gminie Olsztyn oraz inwestycjach. Następnie odbyła się wycieczka po okolicy. Wśród gości byli uczestnicy z terenu całego kraju i Gruzji.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).