Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Konkurs fotograficzny Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2019

Czerwiec 11, 2019

Zachęcamy do udziału w otwartym Konkursie fotograficznym „Balonowa Jura Janów-Olsztyn 2019”. Prace konkursowe należy wykonać podczas III Jurajskich Zawodów Balonowych i Międzynarodowych Zawodów Pucharu Polski w lotach balonami na ogrzane powietrze.

 
Obydwa balonowe wydarzenia odbędą w gminach Janów i Olsztyn, w terminie 18 – 21 lipca 2019 roku. Termin nadsyłania prac to 28 lipca 2019 r. do godz. 12.00.
 
Do udziału w konkursie zapraszają: Gminy Janów i Olsztyn, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie i Hotel Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej.
Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do profesjonalistów oraz amatorów fotografii.
 
Zwycięzcy Konkursu otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody pieniężne oraz nagrody specjalne Dyrektora ROK Częstochowa i Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej.
Wręczenie nagród odbędzie się 4 sierpnia 2019 roku podczas imprezy XXIII Święto Pstrąga w Złotym Potoku.
 
Szczegółowe informacje znajdują się na www.rok.czestochowa.plGmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).