Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Konkurs plastyczny „Moja kartka świąteczna”

23 listopada, 2020
plakat kartka świąteczna
Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza do udziału XXXIV Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Moja kartka świąteczna”.
Tegoroczna edycja, ze względu na ograniczenia epidemiczne, będzie miała charakter wirtualny. Uczestników (lub ich rodziców/opiekunów) prosimy o nadesłanie zdjęć prac na adres e-mail:gok@olsztyn-jurajski.pl do dnia 4 grudnia 2020 r. do godz. 23.59.
W przypadku zakwalifikowania pracy do wystawy pokonkursowej uczestnicy zostaną poproszeni o dostarczenie jej w wyznaczonym terminie do siedziby Organizatora.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 14 grudnia 2020 r. O formie odbioru nagród rzeczowych uczestnicy zostaną powiadomieni indywidualnie.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).