Wtorek, 27 lipca 2021r. | Imieniny: Lilii, Julii, Natalii
Pokaż menu

Konkurs plastyczny „Moja Ojczyzna”

17 listopada, 2020
flaga Polski
11 listopada 2020 r. Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zorganizował Wirtualny Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna”. Konkurs miał charakter otwarty i był przeznaczony dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, techniką dowolną, sfotografowanie jej i nadesłanie zdjęcia do Organizatora.
Wśród nadesłanych prac jury wytypowało najciekawsze. Oto lista laureatów:
Oto wyniki:
1. Nadia Szczęśniak;
2. Lena Tomzik;
3. Oliwia Młyńczak;
Wyróżnienie: Franciszek Pałka.
Wszystkie prace zgłoszone do konkursu były niezwykle ciekawe. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).