Poniedziałek, 29 listopada 2021r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

LOKAL W BISKUPICACH ODDANY W UŻYCZENIE

26 października, 2021
logo zamek amonit
Podaje się do publicznej wiadomości, że przeznaczony jest do oddania w użyczenie lokal mieszkalny, o powierzchni 44 m2, usytuowany w budynku Szkoły Podstawowej w Biskupicach, przy ul. Szkolnej 4.
Przedmiotowy lokal znajduje się na parterze budynku ww. szkoły. Lokal oddany będzie w użyczenie na okres 3 lat, pod prowadzenie działalności statutowej przez Koło Gospodyń Wiejskich w Biskupicach.

Szczegółowe informacje dostępne w załączniku.
LOGO PDF Wykaz Lokal Biskupice 2021
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).