Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

Mamy kolejne deklaracje wsparcia dla rodziny trojaczków ze Zrębic

21 listopada, 2019

Przypominamy, że ciągle można udzielić wsparcia rodzinie trojaczków ze Zrębic. Grono darczyńców stale się powiększa. Szczególne podziękowania należą się Volvo Car Częstochowa za ufundowanie vouchera na „weekend z Volvo z pełnym bakiem” – do wylicytowania podczas Balu Miłośników Gminy Olsztyn. Samochód Volvo XC90 zostanie udostępniony z pełnym bakiem paliwa na cały weekend po uprzednio ustalonym terminie.

Wojewoda Śląski zadeklarował zakup stacji parowej oraz artykułów higienicznych dla dzieci. Do grona darczyńców dołączyli Aneta Chrząstek-Szyc – Contrast Architektoniczne Studio Projektowe, Aneta Jeleń – Catering Jeleń, Adrian Dyński – Skan Druk. Mamy deklarację pomocy od Marszałka Województwa Śląskiego.
Wszystkich zapraszamy do udziału w XII Charytatywnym Balu Miłośników Gminy Olsztyn (30 listopada), z którego dochód w całości zostanie przekazany rodzinie w ramach pomocy dzieciom: Marcelinie, Filipowi i Szymonowi. Sam udział w balu jest już pomocą.
Na balu będzie można nabyć świece z logo gminy Olsztyn.
Zachęcamy również do wpłacania pieniędzy na subkonto założone dla dzieci w Fundacji "Kropla Szczęścia" - Nr 93 1050 1142 1000 0024 3255 6773.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).