Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Maseczki od Gminy Olsztyn

25 marca, 2020

Ponad 1000 maseczek jednorazowych trafiło dzisiaj do mieszkańców Gminy Olsztyn za pośrednictwem sklepów spożywczych na terenie gminy Olsztyn i innych punktów dystrybucji. 130 maseczek przekazaliśmy Komisariatowi policji w Olsztynie oraz 100 szt. dla Domu Pomocy Społecznej w Turowie.
Następny 1000 maseczek gmina przekaże w przyszłym tygodniu.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).