Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Memoriał Jacka Tomalskiego

Wrzesień 11, 2018

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza 16 września na Memoriał Jacka Tomalskiego.

Dla uczczenia pamięci zasłużonego działacza w sporcie, nauczyciela i społecznika zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej na kompleksie boisk „ORLIK” przy Hali Sportowej w Olsztynie przy ul. Zielonej 66.

Zbiórka drużyn o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy!!!

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).