Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Mikołaj i Rozświetlenie choinki

Grudzień 01, 2017

Mamy dobre wiadomości!

6 grudnia 2017 roku przybędzie do Olsztyna Mikołaj.

Zapraszamy wszystkie dzieci w każdym wieku do wspólnej zabawy przy choince, która zostanie rozświetlona o godz. 16.00 przy dźwiękach muzyki i w obecności Aniołów, Mikołaja, Bałwana i Diabła.
Dla amatorów jazdy na łyżwach czeka lodowisko.
Pierwsze ślizganie od 6 grudnia.

Kontakt z Mikołajem poprzez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie tel. 34 328 53 13
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).