Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Mini strefa kibica

Czerwiec 20, 2018

We wtorek 19 czerwca 2018 roku o godz. 17.00 podczas meczu Polska – Senegal Gminny Ośrodek Kultury stworzył sobie błyskawiczną strefę kibica.

Miała być próba orkiestry, nauka gry na flecie i keyboardzie, ale wspólne oglądanie meczu i kibicowanie polskiej drużynie było ważniejsze.

Reprezentacja Polski uległa piłkarzom Senegalu dlatego kibice wrócili do wcześniejszych zajęć.

Mariola Matysek
Fot. Aneta Knapik
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).