Poniedziałek, 22 lipca 2019r. | Imieniny: Marii, Magdaleny
Pokaż menu

Motory w Olsztynie

Kwiecień 15, 2019

Kilkuset motocyklistów wzięło udział 14 kwietnia w koncercie, jaki zorganizowany został w Olsztynie -Odrzykoniu z okazji  Zlotu Gwiaździstego na Jasną Górę.

Motocykliści wystartowani przez Prezydenta Miasta Częstochowa, Krzysztofa Matyjaszczyka  i przewodniczącego Rady Gminy Olsztyn, Janusza Koniecznego ruszyli na Jasną Górę spod olsztyńskiego Spichlerza, a potem wrócili do Olsztyna na Moto Piknik i koncert zespołu Oberschlesien, które odbyły się na terenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „Raf-Pol”  Olsztyn-Odrzykoń.  Grany przez zespól industrial metal w gwarze śląskiej był zaskoczeniem dla wielu uczestników imprezy. – Oryginalne, nowoczesne, ale najważniejsze, że śląskie – żartowali motocykliści.

Z ramienia organizatorów gości na motorach powitali: Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, organizatorzy zjazdu: Janusz Jadczyk i Janusz Adamkiewicz oraz właściciel stacji, Rafał Elmanowski.

Wbrew obawom pogoda dopisała. Zapraszamy za rok.
Fotoreportaż z imprezy pojawi się jutro.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).