Piątek, 22 marca 2019r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Muzyczne klimaty w Olsztynie

Lipiec 17, 2018

Za nami trzeci koncert z cyklu ,,Letnie Duety”.

Publiczność zgromadzona na rynku w Olsztynie usłyszała najpiękniejsze przeboje muzyczne z filmów, seriali i musicali w wykonaniu Krzysztofa Dryndy przy akompaniamencie Michała Rorata.

W koncercie pojawiły się tematy z musicali „Upiór w Operze”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Koty”, seriali „Jan Serce”, „Stawka większa niż życie”, „Och, Karol”, a także z filmów okresu międzywojennego „To ostatnia niedziela”, „Ada, to nie wypada”, „Umówiłem się z nią na 9”.

Kolejne koncerty odbędą się:

•    5 sierpnia 2018 rok - Jakub Sołtysik,
•    2 września 2018 rok - Weronika Zielińska.

Organizatorem cyklu spotkań „Letnie Duety” jest Gmina Olsztyn.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).