Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Nabór członków w KAL w Olsztynie

19 lutego, 2020
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Klub Aktywności Lokalnej w Olsztynie ogłasza nabór nowych członków. Wszystkich chętnych mieszkańców Olsztyna zapraszamy na spotkanie „Pączek na ostatki”, które odbędzie się 24.02.2020 r. o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie w Sali Ludowej na drugim piętrze.
Podczas spotkania będzie można zapisać się do Klubu. Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 507 865 066.
                                                     

                                                                          Przewodnicząca

                                                                          Barbara Starostecka
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).