Wtorek, 20 listopada 2018r. | Imieniny: Anatola, Sedzimira, Rafala
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Lipiec 10, 2018

Gmina Olsztyn w ramach realizacji Priorytetu 3. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” otrzymała dofinansowanie w kwocie 2 480,00 zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na doposażenie biblioteki Szkoły Podstawowej w Turowie w książki - nowości wydawnicze niebędące podręcznikami.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).