Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Nieruchomości do zbycia w Gminie Olsztyn

27 listopada, 2020
obrazek z zamkiem
Wójt Gminy Olsztyn podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości do zbycia w związku z regulacją stanu prawnego terenu działek: nr 2025/1, nr 2025/2, nr 2021/5, nr 2024/2 oraz budynku położonego w Olsztynie przy Pl. Piłsudskiego 8.
Treść wykazu w załączniku: wykaz nieruchomości do zbycia
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).