Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Nowa agencja PKO BP w Olsztynie

Czerwiec 10, 2019

Informujemy mieszkańców Gminy Olsztyn, że placówka banku PKO BP przy Placu Piłsudskiego 10 wznowiła pracę w sposób ciągły. Bank zapewnia dwustanowiskową obsługę.

W placówce można otworzyć konto, uzyskać pożyczkę w kwocie do 200 tys. zł, dokonać wpłaty i wypłaty gotówki. Bank zapewnia obsługę klientów indywidualnych i firmowych oraz obsługę klientów innych banków z możliwością wypłaty przy użyciu karty poprzez terminal POS.
Planowane jest także uruchomienie bankomatu przy placówce dostępnego przez całą dobę.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 8.00-16.00
Wtorek 8.00-17.00
Środa 8.00 – 16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 8.00-14.00
 

Zapraszamy serdecznie!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).