Wtorek, 19 marca 2019r. | Imieniny: Józefa, Bogdana
Pokaż menu

Nowe kurtki dla Orkiestry

Kwiecień 20, 2018

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn wzbogaciła swój strój orkiestrowy o wyjściowe kurtki. Gmina Olsztyn przekazała na ten cel dodatkowe 7 tysięcy złotych. Orkiestra grała już w różnych okolicznościach i zakup ten jest zupełnie uzasadniony. 

 
Plany jesienno - zimowe też już są sprecyzowane, więc nasze dzieci i młodzież nie muszą obawiać się zimna, a prezentować się będą doskonale i elegancko. Obecna nazwa Orkiestry brzmi Orkiestra Dęta Gminy Olsztyn SEMPRE, prowadzi ją nadal Tomasz Hadrian. Próby odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie. Czekamy na zapisy nowych osób w nasze szeregi.
 
Do zobaczenia na koncertach.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).