Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Nowy bankomat w Olsztynie

29 października, 2020
bankomat w Olsztynie
Z wielką radością informujemy, że w najbliższych dniach uruchomiony zostanie nowy bankomat, zlokalizowany przy wejściu do Banku PKO BP w Olsztynie przy Placu Piłsudskiego 10.
Z bankomatu będzie można korzystać przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.
– Moje zabiegi o pozyskanie bankomatu trwały dość długo. Ale obecna szefowa placówki, pani Katarzyna Mańczyk wzięła w sprawę w swoje ręce i temat przyspieszył, za co bardzo dziękujemy – mówi Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn.
Urządzenie ma zacząć działać od jutra, to jest od 30 października.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).