Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Nowy odbiorca odpadów

06 lipca, 2020

Z dniem 1.08.2020 r. zmienia się Odbiorca odpadów komunalnych na terenie Gminy Olsztyn.
Nie ulegają zmianie stawki opłat za wywóz odpadów komunalnych oraz numery rachunków bankowych, przeznczonych do w/w wpłat.
Wymienione zostaną wyłącznie pojemniki na popioły. Pojemniki na zmieszane odpady komunalne i bioodpady pozostają na nieruchomościach bez zmian.
W okresie od kwietnia do października włącznie zmieszane odpady komunalne i bioodpady odbierane będą dwa razy w miesiącu.
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych od sierpnia br. w załączeniu.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).