Piątek, 26 kwietnia 2019r. | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii
Pokaż menu

OGŁOSZENIE

Luty 05, 2019
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Informujemy, że w dniach 12 i 13 lutego 2019 roku na terenie gminy Olsztyn odbędzie się nieodpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (pralki, lodówki, zamrażarki, radia, telewizory).
Firma BOWI będzie odbierała odpady wg poniższego harmonogramu:
12 lutego – Kusięta, Skrajnica, Biskupice, Biskupice Nowe, Olsztyn, Przymiłowice
13 lutego – Turów, Bukowno, Zrębice Pierwsze, Zrębice Drugie, Krasawa

Sprzęt RTV proszę wystawić przed posesję do godz.7.00.

URZĄD GMINY OLSZTN
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).