Środa, 19 lutego 2020r. | Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelego
Pokaż menu

Ogłoszenie

Sierpień 19, 2019
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, 19.08.2019 r.

 
Zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2017 r. poz. 2136, ze zm.) informuję, że Wójt  Gminy Olsztyn wykonując zadania organizatora publicznego transportu zbiorowego ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie gminnego publicznego transportu zbiorowego w autobusowych przewozach pasażerskich.
 
Nazwa i adres właściwego organizatora publicznego transportu zbiorowego:
Gmina Olsztyn reprezentowana przez Wójta Gminy Olsztyn, 42-256 Olsztyn, Pl. Piłsudskiego 10, tel. 34 3285 076 e-mail: sekretariat@olsztyn-jurajski.pl
 
Określenie przewidzianego trybu udzielania zamówienia:
Organizator planuje dokonać wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zgodnie z którym zostanie zawarta umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
 
Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy:
Rodzaje przewozów: publiczny transport zbiorowy (autobusowy);
 
Obszar objęty przedmiotem zamówienia: przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług regularnego przewozu osób wykonywanych  w ramach komunikacji gminnej na liniach autobusowych kursujących po obszarze gminy Olsztyn, bezpłatnych dla pasażerów, skoordynowanych w zakresie rozkładu jazdy z obowiązującymi liniami komunikacji miejskiej organizowanej wspólnie  z gminą Miasto Częstochowa.
Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy -  20 sierpnia  2020 r.;
 
Przewidywany czas trwania umowy o świadczeniu usług w zakresie publicznego  transportu zbiorowego - od 1 września 2020 r. do 30 sierpnia 2028 r.
 
Zmiana informacji:
Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2017 r. poz.2136 ze zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższej informacji.
 
Miejsce zamieszczenia niniejszego ogłoszenia:
Tablica informacyjna w budynku Urzędu Gminy Olsztyn, Pl. Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn.
Biuletyn Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia o konkursach (https://www.olsztyn.bip.jur.pl/)
Strona internetowa  https://www.olsztyn-jurajski.pl/Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).