Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Ogłoszenie konsultacji społecznych Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Olsztyn

Luty 08, 2018
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Wójt Gminy Olsztyn zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, które dotyczą Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Olsztyn.

Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców gminy Olsztyn z w/w dokumentem, przedstawienie zawartych w nim założeń oraz zebranie uwag i opinii.

Czas trwania konsultacji: od 08.02.2018 r. do 22.02.2018 r.

Projekt dokumentu został zamieszczony na stroniewww.olsztyn-jurajski.pl oraz wyłożony jest do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pok. 8.

Uwagi i wnioski w przedmiotowej sprawie składać można w formie pisemnej w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Olsztyn lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: mchaladus@olsztyn-jurajski.pl w terminie 14 dni od podania ogłoszenia do publicznej wiadomości.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).