Środa, 25 listopada 2020r. | Imieniny: Erazma, Katarzyny
Pokaż menu

Ogłoszenie o odwołaniu przetargu na dzierżawę nieruchomości rolnej

20 listopada, 2020
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury

Informujemy o odwołaniu przetargu na dzierżawę nieruchomości rolnej wyznaczonego na dzień 25 listopada 2020 roku o godz. 10.00. Powodem odwołania przetargu są nieścisłości w numeracji przedmiotowych działek oraz prawdopodobne rozbieżności pomiędzy faktycznym prawnym przebiegiem granic nieruchomości, będącej przedmiotem przetargu.

Treść ogłoszenia w załączniku: Ogłoszenie o odwołaniu przetargu na dzierżawę działek 504_4 i 504_6-1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).