Czwartek, 21 stycznia 2021r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Ogłoszenie o przetargu w miejscowości Biskupice

12 stycznia, 2021
obrazek z zamkiem

Gmina Olsztyn ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę terenów rolniczych położonych w miejscowości Biskupice. Szczegółowe informacje dostępne w załączniku.

LOGO PDFOgłoszenie_Biskupice 2020 493_2 II przetarg
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).