Poniedziałek, 30 marca 2020r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

OSTATKI na lodzie

13 lutego, 2020

Pragniemy poinformować, że 25 lutego 2020 roku (OSTATKI) mieszkańcy Gminy Olsztyn w przebraniach karnawałowych będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie przez godzinę. Cennik pozostałych usług pozostaje bez zmian.
Inicjatorem akcji była Barbara Krajewska, sołtys Olsztyna.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).