Wtorek, 2 marca 2021r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Ostrzeżenie meteorologiczne

18 lutego, 2021
intensywne opady
Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodujących gołoledź (od godz. 08:00 dnia 19.02.2021 do godz. 12:00 dnia 19.02.2021).

LOGO PDF2021-02-18 Ostrzeżenia meteorologiczne zbiorczo nr 42 opady marznące 1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).