Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Ostrzeżenie meteorologiczne

02 marca, 2021
Miejscami prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność może wynosić do 100 m (od godz. 23:00 dnia 02.03.2021 do godz. 09:00 dnia 03.03.2021).

LOGO PDF2021-03-02 Ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 49 gęsta mgła 1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).