Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Otwarcie boiska w Biskupicach

Czerwiec 14, 2018

Zakończyły się prace przy budowie wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Biskupicach.

Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski oraz p. o. Dyrektora Szkoły w Biskupicach, Dorota Tomzik wraz ze Stowarzyszeniem „Lotka” serdecznie zapraszają na uroczyste otwarcie, które odbędzie się podczas Festynu Szkolnego 23 czerwca 2018 roku o godz. 15.00.

Na boisku o wymiarach  31 m x 20 m będzie można  zagrać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego oraz badmintona.

Inwestorem było Stowarzyszenie ULKS ,,Lotka” Gmina Olsztyn.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 351 880, 20 zł, z czego 150 000 zł pozyskano ze środków Partnerstwa Północnej Jury z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).