Niedziela, 16 czerwca 2019r. | Imieniny: Aliny, Benona, Anety
Pokaż menu

Pamięci Jacka

Wrzesień 20, 2018

Pamięci Jacka…

W niedzielę 16 września na stadionie w Olsztynie przy ul. Zielonej  odbył się Turniej Piłkarski poświęcony pamięci Jacka Tomalskiego, wychowawcy młodzieży, społecznika, radnego Rady Gminy Olsztyn, naszego przyjaciela. Organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Udział w części oficjalnej Memoriału wziął Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn.
Wygrała drużyna Mireksu z Częstochowy, drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Zrębice, trzecie – Szewos - Częstochowa, czwarte – „Tygrysi Murawy”, a piąte „Baszta Olsztyn”.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).