Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Pasy pod apteką

Październik 19, 2018

Na prośbę Mieszkańców w Olsztynie powstały nowe pasy dla pieszych przez ul. Mstowską prowadzące przede wszystkim do apteki.

Pasy zaprojektowaliśmy w uzgodnieniu z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Projekt Organizacji ruchu opracowany został latem, przeszedł uzgodnienia z policją a 19 października został zrealizowany. Koszt obniżenia krawężników, ustawienia słupków z łańcuszkami oraz malowania – 4,5 tys. zł.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).