Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Półfinały Wojewódzkie w Badmintonie dziewcząt i chłopców

04 grudnia, 2019

28 listopada w Dąbrowie Górniczej i 29 listopada w Sosnowcu odbył się kolejny etap zawodów Szkolnego Związku Sportowego w badmintonie.

Rejon Częstochowa reprezentowały trzy (z czterech drużyn) ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie. Dziewczęta i chłopcy w składzie:

Oskar Gwoździowski, Marcel Dzięgielewski, Janek Kraszczyński,

Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Oliwia Jagoda,

Aleksandra Krawczyk, Maja Dobosz.

 
Wszystkie trzy zespoły wypadły znakomicie wygrywając wszystkie swoje mecze. Tym samym uplasowały się na pierwszym miejscu i awansowały do Finałów Wojewódzkich, które już wkrótce odbędą się w Pszczynie. Gratulujemy zawodnikom, rodzicom, nauczycielom i trenerom. Trzymamy kciuki za następny udany start.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).