Piątek, 10 lipca 2020r. | Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Pokaż menu

Pomoc żywnościowa

25 maja, 2020

W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2019, 116 rodzin z terenu Gminy Olsztyn otrzyma pomoc żywnościową, z Banku Żywności, w formie paczek. Od 25 maja 2020 r. do 27 maja 2020 r. paczki (łącznie ponad 3 tony) otrzymają osoby i rodziny objęte pomocą żywnościową.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).