Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Prezentacja Stołów Wigilijno-Bożonarodzeniowych

11 grudnia, 2019

Serdecznie zapraszamy na Prezentację Stołów Wigilijno-Bożonarodzeniowych, która odbędzie się w Szkole Podstawowej w Piasku przy ul. Żurawskiej 2 w dniu 15 grudnia 2019 roku o godzinie 15.

Naszą Gminę będą reprezentowały KGW z Olsztyna, Kusiąt, Zrębic.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).