Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Program 27 Finału WOŚP

Styczeń 07, 2019

Serdecznie zapraszamy na 27 Finał WOŚP, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r. o godz . 16.00 w  hali sportowej przy ul. Zielonej 66.

Program 27 Finału WOŚP w Olsztynie:
16:00 Wesołe nutki
16:15 Przedszkolaki  "Taniec Mikołajów"
16:40 Zumba Kids Ewelina Cieślak
17:00 Iluzjonista Paweł Szreter
18:00 Zespół Alldęte
18:40 Zespół Apress Band
20:00 Światełko do nieba
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).