Wtorek, 11 grudnia 2018r. | Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Przedszkolaki w Przychodni Zamkowej

Grudzień 11, 2017

5 grudnia 2017 r. Dzieci z Gminnego Przedszkola w Olsztynie, z grup Tygrysków i Słoneczek odwiedziły Przychodnię Zamkową „AMICUS”.

Przedszkolaki miały okazję zwiedzić gabinet zabiegowy oraz gabinety lekarskie. Wspólnie udekorowały choinkę ozdobami, które same wykonały. I gdy śpiewały piosenkę o Mikołaju, Ten niezwykły gość zjawił się na czas. Radości dzieci nie było końca.

- Serdecznie dziękujemy Zarządowi Spółki do Zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej wsi Olsztyn za zaproszenie i spełnianie dziecięcych marzeń. Do zobaczenia na rok! –
mówi Bożena Klecha, dyrektor Gminne go Przedszkola w Olsztynie.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).