Środa, 27 października 2021r. | Imieniny: Iwony, Sabiny
Pokaż menu

Przystanek RONDO MICKIEWICZA Nieczynny

23 września, 2021
autobus
Przystanek RONDO MICKIEWICZA nieczynny w dniach 23-26 września 2021 r.

Biuro Inżyniera Ruchu UM Częstochowy informuje, że w dniach 23-26 września 2021 r. przystanek autobusowy RONDO MICKIEWICZA w kierunku centrum będzie nieczynny z uwagi na budowę nowego peronu tramwajowo-autobusowego.
Pasażerów linii nr 12, 14, 15, 17, 80 i 100 prosimy o korzystanie z następnego przystanku: DWORZEC PKS.
Dla linii nr 58 kolejnym przystankiem będzie końcowy – DWORZEC GŁÓWNY PKP.

Obsługa pasażerów na przystanku tramwajowym w kierunku Rakowa będzie przez cały czas utrzymana.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).