Poniedziałek, 29 listopada 2021r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Roczny Program Współpracy Gminy Olsztyn z Organizacjami Pozarządowymi w 2022 roku – konsultacje projektu

26 października, 2021
logo zamek amonit
W dniach 02.11.2021 – 15.11.2021 r organizacje pozarządowe mogą wziąć udział w konsultacjach projektu „Rocznego Programu Współpracy Gminy Olsztyn z Organizacjami Pozarządowymi w 2022 roku”
Uwagi i opinie prosimy składać:
– w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: mchaladus@olsztyn-jurajski.pl
– pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn
– osobiście – poprzez złożenie pisma w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Olsztyn.

Treść projektu programu w załączeniu.

LOGO PDF Zarządzenie konsultacje NGO 2022
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).