Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Śląska Akademia Seniora

04 kwietnia, 2018

Fundacja Partycypacji Społecznej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Śląska Akademia Senior@”. Dofinansowanie projektu z UE  15297440,00 zł.

Celem projektu jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe i aktywizacyjne.

W województwie śląskim w kursie może wziąć udział 4000 seniorów z gmin, które wcześniej zadeklarowały udział w projekcie.

Kurs daje praktyczne umiejętności obsługi Internetu, komputera, telefonu, tabletu i innych urządzeń IT.

Uczestnicy otrzymują tablet na własność.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Informacje i zgłoszenia:

tel. 882 503 506
rekrutacja@cyfrowy-slask.com
ul. Katowicka 115, 41-500 Chorzów

lub

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie
tel. 34 32 85 313 w godz. 12:00-20:00
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).