Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Spotkanie dotyczące kanalizacji w Skrajnicy

Luty 19, 2018
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

27 lutego 2018 o godzinie 17°° w świetlicy w Skrajnicy odbędzie się spotkanie z wykonawcą kanalizacji, na które zaprasza Radny Gminy Olsztyn, Mirosław Flisowski.

Wykonawca zaprezentuje harmonogram robót. Zostaną także przedstawione propozycje ograniczenia utrudnień, jakie mogą wystąpić na niektórych odcinkach w trakcie realizacji inwestycji. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Urzędu Gminy Olsztyn.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Skrajnicy do uczestnictwa.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).