Poniedziałek, 25 maja 2020r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

Środki ochronne dla OSP

30 marca, 2020

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynie i Zrębcach, które działają w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym otrzymały 12 zestawów środków ochronnych koniecznych do ich funkcjonowania w czasie epidemii koronawirusa.

Ochotnicy otrzymali: kombinezon izolacyjny jednoczęściowy, gogle ochronne, maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące. Są to produkty niezbędne, by zachować higienę i chronić się przed zakażeniem wirusem.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).