Piątek, 22 czerwca 2018r. | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Pokaż menu

Stypendia Wójta dla uzdolnionych uczniów

Maj 18, 2017

9 czerwca br. upływa termin składania wniosków o stypendia Wójta Gminy Olsztyn. O stypendia mogą ubiegać się uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym.

Szczegółowe zasady przyznawania stypendiów w załączniku poniżej.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).