Czwartek, 28 maja 2020r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Sukces Przemiłowiczanek

19 września, 2019

Koło Gospodyń Wiejskich Przemiłowiczanki z Przymiłowic zajęło 1 miejsce w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO 2019. Jest to wielka, ogólnopolska akcja organizowana przez dzienniki regionalne w całej Polsce, wśród nich przez „Dziennik Zachodni”, serwis internetowy i kwartalnik „Strefa AGRO”. 

"Jest to ogromne wyróżnienie, bo działamy zaledwie 8 miesięcy. Przechodzimy dalej do wojewódzkiego etapu. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie, oddane głosy i współpracę na co dzień. Prosimy również o głosy w dalszej części konkursu." - mówi Renata Guła, przewodnicząca KGW.Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).