Środa, 24 lutego 2021r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Szczepienia przeciwko COVID-19 na terenie Gminy Olsztyn

27 stycznia, 2021
logo olsztyn maseczka
Informujemy, że 26.01.2021 r. ruszyły szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów powyżej 80 i 70 roku życia.

Punkt szczepień znajduje się w Filii Przychodni Lekarskiej B. Malina przy ul. Głównej 141 w Zrębicach. Na razie szczepionych będzie 30 osób tygodniowo.
Zachęcamy do zgłaszania chęci zaszczepienia się pod numerem telefonu: 34 32 852 34 lub 34 328 60 33.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).