Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Targi Koni w Skaryszewie

Luty 12, 2018

Śląski Ośrodek  Doradztwa Rolniczego w Częstochowie organizuje w dniu 19.02.2018 roku wyjazd seminaryjny dla mieszkańców obszarów wiejskich na Targi Koni do Skaryszewa koło Radomia.

Jarmark koni odbywa się corocznie, zawsze w pierwszy poniedziałek Wielkiego Postu.

Największy w Europie  Ogólnopolski Pokaz Koni Hodowlanych, prezentacja wierzchowców, wystawy i smakołyki kuchni regionalnej - to tylko niektóre atrakcje najbliższych Wstępów w Skaryszewie.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników koni.

Zapisy do czwartku 15.02.2018 r pod numerem telefonu: 515 275 894 lub 515 275 891
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).